1/8 finału Ligi Ministranckiej

7 kwietnia na hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie, drużyny ministranckie rozegrały swoje mecze 1/8 finału. W tych rozgrywkach wzięły także udział nasze drużyny ministranckie ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum. Rezultatem rozegranych meczy była przegrana drużyny szkoły podstawowej, która uległa ministrantom z parafii Michałów 2 – 3; oraz wygrana drużyny gimnazjum z ministrantami parafii Góry Pińczowskie 4 – 3.
Drużyna klas gimnazjum przeszła do półfinału, a ich przeciwnikiem będzie drużyna ministrancka z Koszyc. Nasze drużyny po skończonych meczach udały się na posiłek, a także na zwiedzanie miejscowości Pińczów.
Dla wszystkich drużyn, nie zależnie od wyniku, spotkanie to przyniosło radość oraz możliwość poznania innych uczestników Ligi Ministranckiej.

Bartłomiej Molenda – uczeń II klasy Gimnazjum w Koszycach