Życie Służby Liturgicznej

Ministrancki Dzień Dziecka

1 czerwca w Międzynarodowy Dzień Dziecka grupa ministrantów wraz z ks. Łukaszem postanowiła, że w tym szczególnym dniu udamy się na wycieczkę, a naszym celem stał się Dąb Bartek w Zagnańsku, Oceanarium i Park Linowy w Chrustach.

0 komentarzy

Jesteśmy w najlepszej trójce drużyn ligi

W niedzielę 29 kwietnia o godz. 13:00 na hali sportowej w Centrum Oświatowym w Koszycach nasza ministrancka drużyna Juniorów starszych rozegrała półfinałowy mecz halowej piłki nożnej. Naszym przeciwnikiem byli ministranci z parafii Koszyce. Mecz był od samego początku bardzo wyrównany, obie drużyny chciały za wszelką cenę wygrać to spotkanie.

0 komentarzy

1/8 finału Ligi Ministranckiej

7 kwietnia na hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie, drużyny ministranckie rozegrały swoje mecze 1/8 finału. W tych rozgrywkach wzięły także udział nasze drużyny ministranckie ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

0 komentarzy

Ministranckie Ferie 2018

Czas ferii ministrantów parafii Książnice Wielkie był bardzo ciekawy i obfitował w wyjazdy, w takie miejsca jak kino, basen, lodowisko oraz kręgle. W pierwszym tygodniu ferii we wtorek odbył się trening dla ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum po którym wybraliśmy się niewielką 5 osobową grupką na Krytą Pływalnię do Bochni.

0 komentarzy

II zwycięstwo szkoły podstawowej

W Niedzielę 27 stycznia o godzinie 11.00, w hali sportowej w Centrum Oświatowym w Koszycach, odbył się mecz ministrantów szkoły podstawowej z naszej parafii, których rywalem byli ministranci z parafii ze Stopnicy.

0 komentarzy

Chwila zachwiania – mecz przegrany

21 stycznia, w Niedzielę po południu nasza gimnazjalna drużyna piłkarska rozegrała kolejny mecz w ramach Ministranckiej Ligi Piłki Halowej. Mecz ten odbył się w Centrum Oświatowym w Koszycach, a naszymi rywalami byli ministrantami z parafii Koszyce. Mecz zakończył się wynikiem 11 – 8 dla drużyny z Koszyc. Pomimo porażki liczymy na dalsze sukcesy naszej drużyny. … Czytaj dalej Chwila zachwiania – mecz przegrany

0 komentarzy

Pierwszy wygrany mecz grupy juniorów

10 grudnia o godzinie 15.00, drużyna ministrantów ze szkoły podstawowej rozegrała pierwszy mecz w ramach  Ministranckiej Halowej Ligi Juniorów, a przeciwnikiem byli ministranci z parafii Oleśnica. Rezultatem meczu był wynik 6 -19 dla naszej drużyny.

0 komentarzy