Życie Służby Liturgicznej

1/8 finału Ligi Ministranckiej

7 kwietnia na hali widowiskowo-sportowej w Pińczowie, drużyny ministranckie rozegrały swoje mecze 1/8 finału. W tych rozgrywkach wzięły także udział nasze drużyny ministranckie ze szkoły podstawowej oraz gimnazjum.

0 komentarzy

Ministranckie Ferie 2018

Czas ferii ministrantów parafii Książnice Wielkie był bardzo ciekawy i obfitował w wyjazdy, w takie miejsca jak kino, basen, lodowisko oraz kręgle. W pierwszym tygodniu ferii we wtorek odbył się trening dla ministrantów ze szkoły podstawowej i gimnazjum po którym wybraliśmy się niewielką 5 osobową grupką na Krytą Pływalnię do Bochni.

0 komentarzy

II zwycięstwo szkoły podstawowej

W Niedzielę 27 stycznia o godzinie 11.00, w hali sportowej w Centrum Oświatowym w Koszycach, odbył się mecz ministrantów szkoły podstawowej z naszej parafii, których rywalem byli ministranci z parafii ze Stopnicy.

0 komentarzy

Chwila zachwiania – mecz przegrany

21 stycznia, w Niedzielę po południu nasza gimnazjalna drużyna piłkarska rozegrała kolejny mecz w ramach Ministranckiej Ligi Piłki Halowej. Mecz ten odbył się w Centrum Oświatowym w Koszycach, a naszymi rywalami byli ministrantami z parafii Koszyce. Mecz zakończył się wynikiem 11 – 8 dla drużyny z Koszyc. Pomimo porażki liczymy na dalsze sukcesy naszej drużyny. … Czytaj dalej Chwila zachwiania – mecz przegrany

0 komentarzy

Pierwszy wygrany mecz grupy juniorów

10 grudnia o godzinie 15.00, drużyna ministrantów ze szkoły podstawowej rozegrała pierwszy mecz w ramach  Ministranckiej Halowej Ligi Juniorów, a przeciwnikiem byli ministranci z parafii Oleśnica. Rezultatem meczu był wynik 6 -19 dla naszej drużyny.

0 komentarzy

Nowi lektorzy w naszej parafii

25 listopada w Bazylice Katedralnej w Kielcach, na Uroczystej Mszy Świętej, pod przewodnictwem biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego, 11 ministrantów z naszej parafii wraz z innymi z całej diecezji kieleckiej otrzymało błogosławieństwo do pełnienia funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym.

0 komentarzy

Pierwszy wygrany mecz grupy juniorów starszych

18 listopada czyli w sobotę, ministranci z klas gimnazjalnych z księdzem Łukaszem, rozegrali pierwszy mecz w piłce halowej w ramach Ministranckiej Ligi Halowej Juniorów Starszych. Naszym przeciwnikiem byli ministranci z parafii Nowe Brzesko, a miejscem spotkania była hala sportowa u gospodarzy, która mieściła się w Szkole Podstawowej w Nowym Brzesku.

0 komentarzy