Wydarzenia w Służbie Liturgicznej

Kręgle – sobotni relaks ministrantów

16 września, w sobotę, grupa ministrantów z naszej parafii wraz z ks. Łukaszem wybrała się do Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na kręgle.

0 komentarzy

XVII Dzień Ministranta

9 września ministranci z naszej parafii wraz z ks. Łukaszem wybrali się na XVII Dzień Ministranta, który w tym roku odbył się w Kielcach, przy Bazylice Katedralnej. Na miejsce dotarliśmy o 9.30, a ks. Łukasz zapisał całą naszą grupę, która liczyła 14 osób.

0 komentarzy

Wakacje Służby Liturgicznej 2017

W dniach 10 – 14 lipca odbyła się upragniona wycieczka ministrantów z Książnic Wielkich do Rabki Zdrój. Pierwszego dnia gdy dojechaliśmy na miejsce i zjedliśmy obiadokolację oraz by nie tracić dnia, poszliśmy zagrać w piłkę nożną na orlika, który znajdował się w szkole podstawowej nr 1 w Rabce Zdrój. Po rozegraniu towarzyskiego meczu, postanowiliśmy rozejrzeć … Czytaj dalej Wakacje Służby Liturgicznej 2017

0 komentarzy

Nowi ministranci naszej parafii

W niedzielę, 2 lipca Służba Liturgiczna naszej parafii wzbogaciła się czterema nowymi ministrantami, a są to: Radosław Cieślik, Korneliusz Krzemień, Damian Ptasznik, Wiktor Stokłosa. W czasie Mszy Świętej złożyli oni przysięgę ministranta wobec całej wspólnoty parafialnej i w ten sposób ks. proboszcz Wiesław wcielił ich w grono Służby Liturgicznej, liczącej od dnia dzisiejszego 35 osób.

0 komentarzy

„Morskie Oko” – zdobyte przez ministrantów

Dnia 26 czerwca Służba Liturgiczna naszej parafii pod opieką księdza Łukasza wyjechała na wycieczkę do Zakopanego. O godzinie 8 rano wszyscy pełni sił wyruszyliśmy autobusem do miejsca przeznaczenia. Podróż trwała około trzech godzin.

0 komentarzy

„Kleryk to…” – weekendowa wizyta w Seminarium w Kielcach

W dniach 10-12 marca br. trzech ministrantów z naszej parafii: Bartłomiej Kokoszka, Michał Buczek oraz Konrad Bukowiecki, spędzili trzy dni w Wyższym Seminarium Duchownym w Kielcach, w ramach projektu „Kleryk to…, zostań nim na weekend”, aby zobaczyć oraz bliżej poznać życie i obowiązki kleryków, a zarazem przyszłych księży naszej Diecezji. Cały nasz pobyt w seminarium … Czytaj dalej „Kleryk to…” – weekendowa wizyta w Seminarium w Kielcach

0 komentarzy