Wydarzenia w Służbie Liturgicznej

II zwycięstwo szkoły podstawowej

W Niedzielę 27 stycznia o godzinie 11.00, w hali sportowej w Centrum Oświatowym w Koszycach, odbył się mecz ministrantów szkoły podstawowej z naszej parafii, których rywalem byli ministranci z parafii ze Stopnicy.

0 komentarzy

Pierwszy wygrany mecz grupy juniorów

10 grudnia o godzinie 15.00, drużyna ministrantów ze szkoły podstawowej rozegrała pierwszy mecz w ramach  Ministranckiej Halowej Ligi Juniorów, a przeciwnikiem byli ministranci z parafii Oleśnica. Rezultatem meczu był wynik 6 -19 dla naszej drużyny.

0 komentarzy

Nowi lektorzy w naszej parafii

25 listopada w Bazylice Katedralnej w Kielcach, na Uroczystej Mszy Świętej, pod przewodnictwem biskupa kieleckiego Jana Piotrowskiego, 11 ministrantów z naszej parafii wraz z innymi z całej diecezji kieleckiej otrzymało błogosławieństwo do pełnienia funkcji lektora w zgromadzeniu liturgicznym.

0 komentarzy

Pierwszy wygrany mecz grupy juniorów starszych

18 listopada czyli w sobotę, ministranci z klas gimnazjalnych z księdzem Łukaszem, rozegrali pierwszy mecz w piłce halowej w ramach Ministranckiej Ligi Halowej Juniorów Starszych. Naszym przeciwnikiem byli ministranci z parafii Nowe Brzesko, a miejscem spotkania była hala sportowa u gospodarzy, która mieściła się w Szkole Podstawowej w Nowym Brzesku.

0 komentarzy

Kręgle – sobotni relaks ministrantów

16 września, w sobotę, grupa ministrantów z naszej parafii wraz z ks. Łukaszem wybrała się do Brzeskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji na kręgle.

0 komentarzy

XVII Dzień Ministranta

9 września ministranci z naszej parafii wraz z ks. Łukaszem wybrali się na XVII Dzień Ministranta, który w tym roku odbył się w Kielcach, przy Bazylice Katedralnej. Na miejsce dotarliśmy o 9.30, a ks. Łukasz zapisał całą naszą grupę, która liczyła 14 osób.

0 komentarzy

Wakacje Służby Liturgicznej 2017

W dniach 10 – 14 lipca odbyła się upragniona wycieczka ministrantów z Książnic Wielkich do Rabki Zdrój. Pierwszego dnia gdy dojechaliśmy na miejsce i zjedliśmy obiadokolację oraz by nie tracić dnia, poszliśmy zagrać w piłkę nożną na orlika, który znajdował się w szkole podstawowej nr 1 w Rabce Zdrój. Po rozegraniu towarzyskiego meczu, postanowiliśmy rozejrzeć … Czytaj dalej Wakacje Służby Liturgicznej 2017

0 komentarzy